CIK CAK Памук 100gr

CIK CAK Памук 100gr

CIK CAK Памук 100gr

50 ден

Има

50 ден

CIK CAK Памук 100gr

Достапност: Има SKU: 011030

Опис

CIK CAK Памук 100gr

Опис : CIK CAK Памук.
Состав: памук 100%
Нето: 100gr
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Турција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: