CICA MACA Чоколадо грозје 30gr

CICA MACA Чоколадо грозје 30gr

CICA MACA Чоколадо грозје 30gr

ден

Out of stock

ден

CICA MACA Чоколадо со грозје 30gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 012667

Опис

CICA MACA Чоколадо грозје 30gr

Опис: Чоколадо грозје

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 30gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: