CHUPA CHUPS Лижавче Surprise

CHUPA CHUPS Лижавче Surprise

CHUPA CHUPS Лижавче Surprise

36 ден

Има

36 ден

CHUPA CHUPS Лижавче Surprise

Достапност: Има SKU: 024236

Опис

CHUPA CHUPS Лижавче Surprise

Опис: Лижавче.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 5gr

Упoтребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Шпанија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: