PASTEL Чоколаден тарт

PASTEL Чоколаден тарт

Чоколаден тарт

PASTEL Чоколаден тарт

150 ден

Има

150 ден

Достапност: Има SKU: 190031

Опис

PASTELЧоколаден тарт

Опис: Чоколаден тарт-PASTEL

Состав: чоколадо, павлака, шеќер, гликоза , брашно, сол, путер

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: