CHOCO LOCO Пудинг чоко и ванила 4*125gr

CHOCO LOCO Пудинг чоко и ванила 4*125gr

CHOCO LOCO Пудинг чоко и ванила 4*125gr

CHOCO LOCO Пудинг чоко и ванила 4*125gr

69 ден

Out of stock

69 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 030881

Опис

CHOCO LOCO Пудинг чоко и ванила 4*125gr

Опис: CHOCO LOCO пудинг со вкус на чоколада и ванила

Состав: Пастеризирано полномасно млеко со 3,5% млечна маст, шеќер, модифициран пченкарен скроб, какао во прав (1,1%), згуснувачи: карагенан и пектин, обрано млеко во прав, лактоза, гликозен сируп, стабилизатор: натриум – карбонати, арома, сол, боја: каротени.

Нето: 4*125gr

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: