CHIVAS REGAL 18 JO 40% CTN 0.7l

CHIVAS REGAL 18 JO 40% CTN 0.7l

CHIVAS REGAL 18 JO 40% CTN 0.7l

3,719 ден

Има

3,719 ден

Достапност: Има SKU: 064722

Опис

CHIVAS REGAL 18 JO 40% CTN 0.7l

Опис: Најбогато шкотско виски.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 0.7l

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: