CHIPSY Солен 230gr

CHIPSY Солен 230gr

CHIPSY Солен 230gr

99 ден

Out of stock

99 ден

CHIPSY Солен 230gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 017660

Опис

CHIPSY Солен 230gr

Опис: чипс солен

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 230gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: