CHIPSY Ребраст чипс 80gr

CHIPSY Ребраст чипс 80gr

CHIPSY Ребраст чипс 80gr

40 ден

Има

40 ден

CHIPSY Ребраст чипс 80gr

Достапност: Има SKU: 010549

Опис

CHIPSY Ребраст чипс 80gr

Опис: чипс ребраст

Нето: 80gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: