CHIPSY Стапчиња со кечап 80gr

CHIPSY Стапчиња со кечап 80gr

CHIPSY Кечап стапче 80gr

CHIPSY Стапчиња со кечап 80gr

40 ден

Out of stock

40 ден

CHIPSY Стапчиња со кечап 80gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 010544

Опис

CHIPSY Стапчиња со кечап 80gr

Опис: кечап стапче

Нето: 80gr

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: