CHIPSY Домаќински кајмак 160gr

-26%

CHIPSY Домаќински кајмак 160gr

CHIPSY Домаќински кајмак 160gr

CHIPSY Домаќински кајмак 160gr

80 ден 59 ден

Out of stock

80 ден 59 ден

Понудата истекува за:
6Дена14Саати46Минути38Секунди

CHIPSY Домаќински кајмак 160gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 031250

Опис

CHIPSY Домаќински кајмак 160gr

Опис: чипс домаќински кајмак

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 160gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: