CHIPS WAY Чипс ребраст 150gr

CHIPS WAY Чипс ребраст 150gr

CHIPS WAY Чипс ребраст 150gr

60 ден

Има

60 ден

CHIPS WAY Чипс ребраст 150gr

Достапност: Има SKU: 039216

Опис

CHIPS WAY Чипс ребраст 150gr

Опис: чипс ребраст

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: