CHIPS WAY Чипс пекарски со морска сол 150gr

CHIPS WAY Чипс пекарски со морска сол 150gr

CHIPS WAY Чипс морска сол 150gr

CHIPS WAY Чипс пекарски со морска сол 150gr

60 ден

Има

60 ден

Достапност: Има SKU: 072297

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: