CHIPS WAY Чипс класик 150gr

CHIPS WAY Чипс класик 150gr

CHIPS WAY Чипс класик 150gr

60 ден

Out of stock

60 ден

CHIPS WAY Чипс класик 150gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 032191

Опис

CHIPS WAY Чипс класик 150gr

Опис: чипс класик

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 150gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: