Чинија плитка ⌀26.5 1/1

Чинија плитка ⌀26.5 1/1

чинија

Чинија плитка ⌀26.5 1/1

110 ден

Има

110 ден

Достапност: Има SKU: 20211064

Опис

Чинија плитка 1/1

Назив на продуктот: Керамичка чинија мала 1/1 ZL – 31.

Димензии: Дијаметар на чинијата 26,5cm. Изработен од високо квалитетна керамика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: