Чинија длабока ⌀22 1/1

Чинија длабока ⌀22 1/1

чинија длабока

Чинија длабока ⌀22 1/1

95 ден

Има

95 ден

Достапност: Има SKU: 20211065

Опис

Чинија длабока 1/1

Назив на продуктот: Керамичка чинија мала 1/1 ZL – 30.

Димензии: Дијаметар на чинијата 22cm. Изработен од високо квалитетна керамика.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: