CHILITO Чили сос слатко лут 250gr

CHILITO Чили сос слатко лут 250gr

CHILITO Чили сос слатко лут 250gr

CHILITO Чили сос слатко лут 250gr

ден

Out of stock

ден

CHILITO Чили сос слатко лут 250gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 059714

Опис

CHILITO Чили сос слатко лут 250gr

Опис: чили сос слатко лут

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 250gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: