CHESTERFIELD SLIMS 100RCB HSL Цигари

CHESTERFIELD SLIMS 100RCB HSL Цигари

cigari one stop shop

CHESTERFIELD SLIMS 100RCB HSL Цигари

95 ден

Out of stock

95 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 066809

Опис

CHESTERFIELD SLIMS 100RCB HSL Цигари

Опис: Честерфилд слимс 100 РЦБ ХСЛ цигари

Состав: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: