Часовник ѕиден ⌀30

Часовник ѕиден ⌀30

ѕиден часовник

Часовник ѕиден ⌀30

510 ден

Има

510 ден

Достапност: Има SKU: 20211017

Опис

Назив на продуктот: Ѕиден часовник 005.

Димензии: Дијаметар 30cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: