Чаши за виски 6/1

чаши за виски

Чаши за виски 6/1

1,060 ден

Out of stock

1,060 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211068

Опис

Чаши за виски 6/1

Назив на продуктот: Чаши за виски со циркони 1002 – 5.

Димензии: Висина на чаша 9cm, пречник ⌀7,5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: