Чаши за складирање мајчино млеко 5/1

Чаши за складирање мајчино млеко 5/1

Чаши за складирање мајчино млеко 5/1

Чаши за складирање мајчино млеко 5/1

580 ден

Има

580 ден

Достапност: Има SKU: 200309812

Опис

Чашките за складирање мајчино млеко се за повекекратна употреба бидејки можат да се стерилизираат после секоја употреба. Со помош на капак херметички се затвораат.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: