Чаши за пенливо вино 3/1

Чаши за пенливо вино 3/1

Чаши за пенливо вино

Чаши за пенливо вино 3/1

190 ден

Има

190 ден

Достапност: Има SKU: 20211071

Опис

Чаши за пенливо вино 3/1

Назив на продуктот: Чаши за бели и пенливи вина.

Димензии: Висина на чаша 20.5cm, пречник ⌀5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: