Чаши за црвено вино 6/1

Чаши за црвено вино 6/1

Чаши за црвено вино

Чаши за црвено вино 6/1

360 ден

Out of stock

360 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211069

Опис

Чаши за црвено вино 6/1

Назив на продуктот: Чаши за црвени вина.

Димензии: Висина на чаша 16,5cm, пречник ⌀7cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: