Чаши за бело вино 6/1

Чаши за бело вино 6/1

чаши за бело вино

Чаши за бело вино 6/1

360 ден

Out of stock

360 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211070

Опис

Чаши за бело вино 6/1

Назив на продуктот: Чаши за бели вина.

Димензии: Висина на чаша 20,5cm, пречник ⌀5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: