Чаши за бело вино 3/1

Чаши за бело вино 3/1

Чаши за бело вино

Чаши за бело вино 3/1

150 ден

Out of stock

150 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 20211072

Опис

Чаши за бело вино 3/1

Назив на продуктот: Чаши за бели вина.

Димензии: Висина на чаша 17cm, пречник ⌀4,5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: