Чаша за вино PRIME TIME 1/1

Чаша за вино PRIME TIME 1/1

Чаша за вино

Чаша за вино PRIME TIME 1/1

60 ден

Има

60 ден

Достапност: Има SKU: 20211082

Опис

Чаша за вино PRIME TIME 1/1

Назив на продуктот: Чаши за црвено вино.

Димензии: Висина на чаша 16cm, пречник ⌀7.5cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: