Чаша 804 Мрежа

Чаша 804 Мрежа

Чаша 804 Мрежа

44 ден

Има

44 ден

Достапност: Има SKU: 6003568

Опис

Чаша 804 Мрежа

Опис: Чаша за биро,метална.мрежа црна.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: