Чаша 802 Мрежа

Чаша 802 Мрежа

Чаша 802 Мрежа

44 ден

Има

44 ден

Достапност: Има SKU: 6006672

Опис

Чаша 802 Мрежа

Опис: Чаша за моливи,круг,мрежа,црна.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 1/1

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: