CHAPPI сува храна 3kg говедска

CHAPPI сува храна 3kg говедска

CHAPPI сува храна 3kg говедска

CHAPPI сува храна 3kg говедска

ден

Out of stock

ден

CHAPPI сува храна 3kg говедска

Достапност: Нема на залиха SKU: 011640

Опис

CHAPPI сува храна 3kg говедска

Опис: сува храна за кучиња говедско
Состав: Чапи е целосна и урамнотежена исхрана за вашето куче за возрасни, особено за кучиња кои не се во состојба лесно да ја вари храната.Оваа храна е мешавина со низок процент на маснотии и диетални влакна кои промовираат здраво варење. Чапи храната за кучиња е специјално дизајнирана во форма на храна за кибри, поттикнувајќи акција за џвакање што помага во одржување на добро здравје на забите и здрава мускулно-скелетна структура кај кучињата. Со користење на интегрално пченка и пченица, Чапи обезбедува максимално хранење.
Нето: 3kg
Употребливо до: Означено на пакувањето
Земја на потекло: Грција

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: