Chamaedorea elegans

Chamaedorea elegans

Chamaedorea elegans

550 ден

Out of stock

550 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000015

Опис

Chamaedorea elegans

Опис:Chamaedorea elegans

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Димензии 15 × 55 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: