Chamaedorea elegans

Chamaedorea elegans

Chamaedorea elegans

120 ден

Out of stock

120 ден

Достапност: Нема на залиха SKU: 2000000013

Димензии 9 × 30 cm

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: