Чајник 2/1

чајник

Чајник 2/1

1,230 ден

Има

1,230 ден

Достапност: Има SKU: 20211020

Опис

Чајник 2/1

Назив на продуктот: Чајник 2/1.

Димензии: Пречник на поголемиот чајник ⌀17cm, пречник на помалиот чајник ⌀12cm.

Земја на потекло: Означено на пакувањето.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: