CEVITANA Портокал 500gr

CEVITANA Портокал 500gr

CEVITANA Портокал 500gr

CEVITANA Портокал 500gr

128 ден

Има

128 ден

CEVITANA Портокал 500gr

Достапност: Има SKU: 010802

Опис

CEVITANA Портокал 500gr

Опис: Цевитана со вкус на портокал-инстант прашок за подготовка на освежителен витамински напиток со 9 витамини

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 500gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: