CEVITANA Лимон 200gr

CEVITANA Лимон 200gr

CEVITANA Лимон 200gr

58 ден

Има

58 ден

CEVITANA Лимон 200gr

Достапност: Има SKU: 010805

Опис

CEVITANA Лимон 200gr

Опис: Цевитана со вкус на лимон-инстант прашок за подготовка на освежителен витамински напиток со 9 витамини

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Македонија

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: