CEKIN Свежо пилешко мини филе 400gr

CEKIN Свежо пилешко мини филе 400gr

Cekin mini pilesko file

CEKIN Свежо пилешко мини филе 400gr

190 ден

Out of stock

190 ден

CEKIN Свежо пилешко мини филе 400gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 026236

Опис

CEKIN Свежо пилешко мини филе 400gr

Опис:  CEKIN Свежо пилешко мини филе.

Состав:  Свежо мини пилешко филе.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: