CEKIN Свеж надкопан тацна 1kg

CEKIN Свеж надкопан тацна 1kg

CEKIN Свеж надкопан тацна 1kg

217 ден

Out of stock

217 ден

CEKIN Свеж надкопан тацна 1kg

Достапност: Нема на залиха SKU: 031259

Опис

Опис: CEKIN Свеж наткопан тацна.

Состав: Пилешки наткопан.

Употребливо до:  Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: