CEKIN Пиле замрзнато Грил 1kg

CEKIN Пиле замрзнато Грил 1kg

CEKIN Пиле замрзнато Грил 1kg

CEKIN Пиле замрзнато Грил 1kg


295 ден

Има


295 ден

SKU: 031260
 • 1.243гр
 • 1.272гр
 • 1.282гр
 • 1.286гр
 • 1.295гр
 • 1.303гр
 • 1.322гр
 • 1.330гр
 • 1.339гр
 • 1.374гр
 • 1.376гр
 • 1.391гр
 • 1.393гр
 • 1.397гр
Поништи

Опис

CEKIN Пиле замрзнато Грил 1kg

Опис: Цекин грил брзо замрзнато пиле. Исчистено од внатрешните делови (џигер, желудник и срца)

(Производот се продава на КГ и истиот е во пакување од * 1,5г * со разлика од +/ -100г)

Состав: Oзначено на пакувањето.

Нето: 1kg

Употребливо до: Oзначено на пакувањето.

Земја на потекло: Хрватска.

Тежина на парче

1.243гр, 1.272гр, 1.282гр, 1.286гр, 1.295гр, 1.303гр, 1.322гр, 1.330гр, 1.339гр, 1.374гр, 1.376гр, 1.391гр, 1.393гр, 1.397гр

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: