CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал 660gr

CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал 660gr

CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал 660gr

CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал 660gr

255 ден

Има

255 ден

CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал 660gr

Достапност: Има SKU: 039235

Опис

CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал 660gr

Опис: CEKIN Панирани пилешки медаљони со кашкавал.

Пилешки производ со висок квалитет на хранливи вредности создаден по традиционален рецепт.

За комплетен оброк доволно е производот само да се загрее.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 660gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: