CEKIN Панирани пилешки медаљони 440gr

CEKIN Панирани пилешки медаљони 440gr

CEKIN Панирани пилешки медаљони 440gr

CEKIN Панирани пилешки медаљони 440gr

182 ден

Има

182 ден

CEKIN Панирани пилешки медаљони 440gr

Достапност: Има SKU: 023486

Опис

CEKIN Панирани пилешки медаљони 440gr

Опис: CEKIN Панирани пилешки медаљони.

Пилешки производ со висок квалитет на хранливи вредности создаден по традиционален рецепт.

За комплетен оброк доволно е производот само да се загрее.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 440gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло:  Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: