VINDON Мисиркин стек замрзнат 900gr

VINDON Мисиркин стек замрзнат 900gr

VINDON Мисиркин стек замрзнат 900gr

VINDON Мисиркин стек замрзнат 900gr

412 ден

Има

412 ден

VINDON Мисиркин стек замрзнат 900gr

Достапност: Има SKU: 026990

Опис

VINDON Мисиркин стек замрзнат 900gr

Опис: Замрзнат мисиркин стек. Компанијата CEKIN е водечка балканска компанија во производството на свежо месо од секаков вид.
Состав: Означено на пакувањето.
Нето: 900gr
Употребливо до: Означено на пакувањето.
Земја на потекло: Хрватска.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: