CEDEVITA Портокал 75g

CEDEVITA Портокал 75g

CEDEVITA Портокал 75g

CEDEVITA Портокал 75g

36 ден

Има

36 ден

Достапност: Има SKU: 033384

Опис

CEDEVITA Портокал 75g

Опис:Цедевита со вкус на портокал

Состав: Означено на пакувањето

Нето:75gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: