CEDEVITA Портокал 200g

-9%

CEDEVITA Портокал 200g

CEDEVITA Портокал 200g

CEDEVITA Портокал 200g

76 ден 69 ден

Има

76 ден 69 ден

Понудата истекува за:
14Дена20Саати08Минути47Секунди
Достапност: Има SKU: 010572

Опис

CEDEVITA Портокал 200g

Опис:Цедевита со вкус на портокал

Состав: Означено на пакувањето

Нето:200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: