CEDEVITA Портокал 1kg

CEDEVITA Портокал 1kg

CEDEVITA Портокал 1kg

CEDEVITA Портокал 1kg

319 ден

Има

319 ден

Достапност: Има SKU: 010581

Опис

CEDEVITA Портокал 1kg

Опис:Цедевита со вкус на портокал-извор на витамини со природна арома на портокал.

Нето:1kg

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: