CEDEVITA Лимон 1kg

CEDEVITA Лимон 1kg

CEDEVITA Лимон 1kg

319 ден

Има

319 ден

Достапност: Има SKU: 010582

Опис

CEDEVITA Лимон 1kg

Опис:Цедевита со вкус на лимон со витамини -C, B2, B3, B5, B6, B9, B12

Нето:1kg

Состав: Означено на пакувањето

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: