CEDEVITA Лимета 200g

CEDEVITA Лимета 200g

CEDEVITA Лимета 200g

76 ден

Има

76 ден

Достапност: Има SKU: 035632

Опис

CEDEVITA Лимета 200g

Опис:Цедевита со вкус на лимета

Состав: Означено на пакувањето

Нето:200gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: