CEDEVITA Бонбони со вкус на шумско овошје 19.5gr

CEDEVITA Бонбони со вкус на шумско овошје 19.5gr

CEDEVITA Бонбони шумско овошје 19.5gr

CEDEVITA Бонбони со вкус на шумско овошје 19.5gr

21 ден

Има

21 ден

Достапност: Има SKU: 010588

Опис

CEDEVITA Бонбони со вкус на шумско овошје 19.5gr

Опис:Цедевита бонбони со вкус на шумско овошје

Состав: Означено на пакувањето

Нето:19.5gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: