CEDEVITA Бонбони со вкус на портокал 19.5gr

CEDEVITA Бонбони со вкус на портокал 19.5gr

CEDEVITA Бонбони со вкус на портокал 19.5gr

CEDEVITA Бонбони со вкус на портокал 19.5gr

21 ден

Има

21 ден

CEDEVITA Бонбони со вкус на портокал 19.5gr

 

Достапност: Има SKU: 010585

Опис

CEDEVITA Бонбони со вкус на портокал 19.5gr

Опис:Цедевита бонбони со вкус на портокал

Состав: Означено на пакувањето

Нето:19.5gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло:Хрватска

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: