CARNEX Чајна паштета 50gr

CARNEX Паштета чајна 50gr

CARNEX Чајна паштета 50gr

26 ден

Има

26 ден

CARNEX Паштета чајна 50gr

Достапност: Има SKU: 012102

Опис

CARNEX Чајна паштета 50gr

Опис : CARNEX Паштета чајна.

Состав: Чајна паштета, фино исецкана.Содржи: масно ткиво, вода, 16% свинско месо, дроб, сврзувачко ткиво, зеленчук (кромид), сол, пченкарен скроб, протеински производи од соја, зачини и екстракти од зачини, шеќер, антиоксиданс Е 300, стабилизатори Е 450, Е 451 и Е 452, конзерванс Е 250.

Нето: 50gr

Употребливо до: Означено на пакувањето

Земја на потекло: Србија.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: