CARNEX Готово јадење грав посен 400gr

CARNEX Готово јадење грав посен 400gr

CARNEX Готово јадење грав посен 400gr

CARNEX Готово јадење грав посен 400gr

78 ден

Има

78 ден

Достапност: Има SKU: 032563

Опис

CARNEX Готово јадење грав посен 400gr

Опис: Carnex – готово јадење посен грав.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Србија.

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: