CAPTAIN MORGAN Gold Рум 0.7l

CAPTAIN MORGAN Gold Рум 0.7l

735 ден

Има

735 ден

Достапност: Има SKU: 034256

Опис

CAPTAIN MORGAN Gold Рум 0.7l

Опис: Мек ,богат,златен рум со нота на пет азиски зачини

Состав: Означено на пакувањето

Нето: 0.7l

Земја на потекло: Означено на пакувањето

 

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: