CAPRICE Чоколадирани ролери 400gr

CAPRICE Чоколадирани ролери 400gr

CAPRICE Чоколадирани ролери 400gr

CAPRICE Чоколадирани ролери 400gr

265 ден

Out of stock

265 ден

CAPRICE Чоколадирани ролери 400gr

Достапност: Нема на залиха SKU: 077292

Опис

CAPRICE Чоколадирани ролери 400gr

Опис: Чоколадни ролери.

Состав: Означено на пакувањето.

Нето: 400gr

Употребливо до: Означено на пакувањето.

Земја на потекло: Грција.

Коментари и оценки

Сèуште нема коментари и оценки


Бидете први кои ќе остават коментар и оцена

Го додадовте следниов артикл во вашата кошница: